Menü Kapat

Bursa Tente Pergola

Bursa Tente Pergola, firması Can Tekin Pergola olarak alanında deneyimli ve uzman kadromuzla birlikte başta Bursa bölgesinde pergola ve tente ihtiyaçlarına çözüm üretiyoruz. Can Tekin Pergola, Bursa tenteci ihtiyaçlarının dışına çıkarak Türkiye genelinde İstanbul, Ankara, Bursa, Bursa, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Bursa, Gaziantep, Hatay, Bursa, Bursa, Konya, Niğde, Kayseri tente gibi alanlarda da aktif bir şekilde faaliyetini sürdürmektedir. Otomatik tente ihtiyaçlarınızda olduğu gibi motorlu tente Bursa, Pergola tente Bursa, gölgelik tente ihtiyaçları, radyan tente ve oval tente gibi birçok çeşitli hizmeti vermekteyiz.

Bursa Pergole Firmaları

Can Tekin Pergola olarak kullanmış olduğumuz ürünlerde alanında dünya markası olan Somfy ve Becker tente motorlarını tercih ederek siz değerli müşterilerimize kalitenin en yükseğini sunuyoruz. Bursa’da tente ve pergola ihtiyaçlarınızla birlikte Türkiye genelinden bizlere web sitemiz üzerindeki telefon numaralarımız ve Whatsapp canlı destek hattından anında ulaşarak 7/24 bilgi alabilirsiniz.

Bursa Pergole Firması
bursa pergole firmaları

HIZ, KALİTE, GARANTİ

Bursa’nın Parlayan Yıldızı mottosuyla yola çıkan firmamız sizlere hızlı, kaliteli ve garantili hizmet sunmaktan büyük bir mutluluk duymaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Işıklı Tente
Motorlu Tente
Pergola Tente
Otomatik Tente
Gölgelik Tente
Radyan Tente
Oval Tente

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Kaliteli ürünler için etkili hizmetler gerekir. Bu nedenle, sizi projeniz süresince aşağıdakilerle destekliyoruz: 1.Ürün temini ve kurulumunuz için sertifikalı uzmanlardan oluşan ağ. 2.İhtiyaçlarınızı daha etkin şekilde karşılayan çevrim içi hizmetler (ürün bilgileri, videolar ve kurulum kılavuzları). 3.Sorularınızın yanıtlandığı müşteri hizmetleri yardım hattı. 4.Sorun yaşamanız durumunda, uzmanlardan oluşan ağımız sayesinde destek hizmeti.

FELSEFEMİZ

“Birlikte daha kolay” “Bu felsefe, tüm düşüncelerimize ve yaptığımız her şeye nüfuz ediyor, bizim için bu, müşterilerimiz ve ortaklarımızla eşit olarak iletişim içinde olmak ve birbirleriyle saygılı bir şekilde başa çıkmak anlamına geliyor.

Başarılarımıza ve çalışanlarımıza güvendiğimiz gibi. Bize ihtiyacınız olduğunda her zaman yanınızdayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'dan Hemen Ulaş!
Call Now Button7/24 ARA