Menü Kapat

Adana Işıklı Tente

Adana Işıklı Tente aramalarında ihtiyaçlarınıza karşılık olarak Can Tekin Pergola sizlerin yanında. Adana’da ışıklı tenteci arayanlar için alanında uzman kadrosu ve işinin ehli ustalarıyla hizmet vermekte olan Can Tekin Pergola‘ya mutlaka uğramanızı öneriyoruz. Işıklı tente Adana şeklinde yapılan aramalar sonucunda ulaşılacak olan firmamıza iletişim sayfamız üzerinde yer alan telefon numaraları ve adresimizden çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Adana’da tenteci denildiğinde Işıklı Tente olarak Can Tekin Pergola önde gelen firmalar içerisinde yer alır.

Adana’da ışıklı tente aramalarında Can Tekin Pergola olarak tente ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz. Tente yaptıracak olan müşterilerimizle yakından ilgilenerek onların ihtiyaçlarına uygun bir şekilde tenteler üreterek monte ediyoruz. Tente yapımında en önemli hususların başında gelen kalite, ve dayanıklılık temel esasımızdır. Firmamız alanında uzun yıllardır edindiği tecrübeyle her türlü ihtiyacınızı sadece ve sadece 3-5 gün içerisinde teslim ederek hizmetinize sunuyor.

Tente motorlarınız nasıl?

Can tekin Pergola olarak tente motorları olarak Becker ve Somfy markalarıyla çalışmaktayız. Alanında lider olan kuruluşlarla çalışmayı ilke benimsedik ve bu doğrultuda sizlere kaliteli ürünler sunmaya devam ediyoruz.

Becker marka tente motorları şirketi hakkında

“Şirket şuanda Emily Becker‘in torunu Hans-Joachim Wiegelmann tarafından, Jürgen Timm ortaklığı ile yönetiliyor. Uluslararası bir şirket haline geldik, ancak yine de sorumluluk ve kaliteye değer verilen bir aile şirketi olma değerimizi koruyabildik. Almanya’daki ürünlerimizi üretmeye devam ederken, şirketin kurulduğu Sinn (Hessen) şehrindeki alanımıza sadık kalmamızın nedenlerinden biri de budur.”

adana tente firması
adana tente fiyatları, adana tenteci

Somfy marka tente motorları şirketi hakkında

“Kaliteli ürünler için etkili hizmetler gerekir. Bu nedenle, sizi projeniz süresince aşağıdakilerle destekliyoruz: 1.Ürün temini ve kurulumunuz için sertifikalı uzmanlardan oluşan ağ. 2.İhtiyaçlarınızı daha etkin şekilde karşılayan çevrim içi hizmetler (ürün bilgileri, videolar ve kurulum kılavuzları). 3.Sorularınızın yanıtlandığı müşteri hizmetleri yardım hattı. 4.Sorun yaşamanız durumunda, uzmanlardan oluşan ağımız sayesinde destek hizmeti. Somfy‘yi tercih etmek, bunların tümünü tercih etmektir!”

Adana Işıklı Tenteciler
adana ışıklı tente fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'dan Hemen Ulaş!
Call Now Button7/24 ARA